Vyročí 25 let ČUN a 5 let ČMUN Kroměříž 6.-7.09.2019

  1. LET VÝROČÍ 1994 – 2019 ČUN

Naše organizace nese název unie neslyšících a to je pro nás velký závazek. Za největší úspěch považujeme to, že jsme dál tady a můžeme pomáhat neslyšícím víc a víc ani každodenní náročný provoz nás neodradil.

 Neustále investujeme do rozvoje a upravujeme, rozšiřujeme a zpřístupňujeme prostory. Jedině díky tomu mohla naše organizace růst a plnit náročné požadavky norem, pravidel a zákonů. Spolu s růstem organizace roste i počet klientů a tím naše organizační rodina. Naší největší hodnotou je komunikace a porozumění si v různých situacích. Za každým vyřešeným problémem stojí velká míra vynaloženého úsilí našich zaměstnanců.                                                                                                                     

Miroslav a Juliána Handlovi zakladatelé České       unie neslyšících v roce 1994 v Kroměříži.

 

 Organizace se ode dne, kdy ji manželé Handlovi založili, hodně proměnila. Pokora, pevná vůle a odhodlání dělat věci jinak – to jsou vlastnosti, které do svého předsednictví vetknul pan Miroslav Handl, a které nás do dnešního dne provázejí při každém našem rozhodnutí. Dnes již s mladou sílou a novým odhodláním, které vštěpuje naší organizaci Bc. Martina Latíková, DiS, která vede sociální centrum a snaží se nás hnát kupředu.

5.LET 2014 – 2019 VÝROČÍ ČMUN

Psal se rok 2014, kdy situace pro unii nevypadala dobře a tak se manželé rozhodli podstoupit organizační změnu a to založit Českomoravskou unii neslyšících, která ponese nadále volnočasové aktivity a psychorehabilitační pobyty. Zachránili tak již vybudovanou organizaci a ustály nemalým obtížím. Dnes tato mladá organizace působí i nadále a těší se z nových pobytů, z karetních turnajů a stará se o své věrné členy, kteří přijdou rádi zavzpomínat na besedu.

VELKÉ DÍKY MANŽELŮM HANDLOVÝM A SE VZPOMÍNKOU V SRDCI NA PANÍ JULIANU, KTERÁ JIŽ DNES NAŠI ČINNOST CHRÁNÍ ZE ZHORA.

PANU HANDLOVI MNOHO SIL DO DALŠÍCH ÚSPĚŠNÝCH LET V PŘEDSEDNICKÉM KŘESLE.

Velké poděkování tymů UNIE

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce ČMUN Kroměříž. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.